Haber

Spor Toto 16 Yaş Altı Atletizm Kulüpler Ligi İzmir’de başlıyor

İzmir’de yapılacak SporToto 16 Yaş Altı Atletizm Kulüpler Ligi yarınki müsabakalarla başlayacak.

Seha Aksoy Atletizm Pisti’nde kızlarda 20, erkeklerde 19 grup mücadele edecek. Yarın 100 metre engelli seçmeleri ile başlayacak etkinlik, 16 Haziran Cuma günü yapılacak yarışlarla tamamlanacak.

Kulüpler Ligi’nde mücadele edecek kadrolar şöyle:

Kızlar: Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Başakşehir Belediyespor, Beşiktaş, Fenerbahçe, Kayseri Maratonspor, Sakarya Büyükşehir Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor, Eskişehir Büyükşehir Belediyespor, ENKA, Odunpazarı Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Erciyes Dorukspor, Adana Gençlik ve Spor Dalları. Spor, Bursa Gökçespor, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Antalyaspor, Kocaeli Gençlik Hizmetleri, Gaziemir Belediyesspor, İzmir Karşıyaka Atletizm Kulübü.

Erkekler: Başakşehir Belediyespor, Kayseri Gençlik ve Spor Etkinlikleri, Fenerbahçe, Osmangazi Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Olimpikspor, Kayseri Maratonspor, Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Rize Özel İdarespor, ENKA, Odunpazarı Gençlik ve Spor, Bursa Gökçespor, Adana Büyükşehir Belediyespor, Muş Gençlik ve Spor, Antalyaspor, Kocaeli Gençlik Hizmetleri, Konya Büyükşehir Belediyespor, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Galatasaray.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu