Haber

Ekrem İmamoğlu: 28 Mayıs için ilk toplantımızı yaptık

Millet İttifakı’nın Başkan Yardımcısı adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ikinci tip cumhurbaşkanlığı seçimi için değerlendirme toplantısı yaptıklarını söyledi.

Sosyal medya hesabından görüntüyle açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, “28 Mayıs için ilk toplantımızı bu akşam gerçekleştirdik. Burada bulunan bazı yönetici arkadaşlarımla değerlendirmesini yaptık. Burası bizim İstanbul Seçim Koordinasyonumuz. Merkez, Başkan adayımız adına.”

Seçime katılan herkese teşekkür eden İmamoğlu, şöyle devam etti:

“Öncelikle şunu söyleyeyim: Seçimimize katılan, kampanyamıza katılan, sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin dört bir yanında görev alan herkese, parti yetkililerine, İttifakın tüm yetkililerine, tabii ki Türk Gönüllülerine, siyasi dostlarımıza, milletvekili adaylarımıza ama aynı zamanda sandık sürecinde görev alan tüm siyasi partilere, görevini yapan vatandaşlarımıza da teşekkür ederiz. O günün sorunsuz geçmesinde emeği geçen başta güvenlik güçlerimiz, sandık görevlileri, ilçe il seçim kurulları ve Yüksek Seçim Kurulu olmak üzere herkese görevin gereği gibi davranıyoruz.”

Ekrem İmamoğlu, yarın Ankara’da toplantı yapacaklarını ifade ederek, “Demokrasi günüydü. O günü geride bıraktık. Şimdi önümüzde 28 Mayıs var. Detayları konuşuyoruz. Konuşmaya devam edeceğiz.” Yarın Ankara’da.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu