Yaşam

Alişan, “Milli İttifak kazanırsa beni Türk vatandaşlığından çıkarın” dediği iddiaya sert tepki gösterdi.

Seçime sayılı günler kala sosyal medyada ünlü isimler hakkında ortaya atılan tezler gündeme damgasını vuruyor. Alişan da bu tartışmalardan nasibini alan son isimlerden biri.

TALEP İDDİA EDİLMİŞTİ

Bir kullanıcı, Alişan’ın “Millet İttifakı iktidara gelirse beni Türk vatandaşlığından çıkarın” dediğini iddia etti. Tez birçok hesap tarafından paylaşıldı.

ALİŞAN PAYI ZOR

Alişan, hakkında ortaya atılan asılsız tezler karşısında laf konusu alıntı yaparak açıklama yaptı. Ünlü müzisyen, söylediği iddia edilen sözler karşısında sakin olamadı.

“BUNU KİME SÖYLEDİM?”

Paylaşım yapanlara sert davranan Alişan, duruma ağır sözlerle tepki gösterdi. Ünlü isim; “Şşt.., ah.., şerefsizsin… Bunu her seçimde yapmaktan bıkmadın.. Ben kime dedim ki? Tek vatanım var vatanım olunca vatanımda öleceğim. süre doldu.. Sayın Cumhurbaşkanı’na olan sevgimi, saygımı herkes biliyor, anlatayım.” söz konusu.

ÜNLÜ BİR MÜZİKTEN AĞIR SÖZLER

Daha sonra iddiayı yaydığını iddia ettiği hesabı ifşa eden Alişan, yüzünü alamadı ve hesap hakkında mırıldandı. Ünlü müzisyen “P.. benim vatanım belli oğlum senin vatanın neresi…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu